Hukuksal Destek


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/sohram/public_html/v2/wp-content/plugins/google-ajax-translation/ajaxtranslation.php on line 638

Gönüllü Avukat

Zeynep Kaya

HUKUKSAL YARDIM

Bölgede yaşanan yoğun hukuksal sorunlara ve cezaevindekilere, her ne sebeple olursa olsun şiddete maruz kalmış kişilere yardımcı olmak amacıyla gönüllü avukatımız Zeynep Kaya aracılığıyla ücretsiz hukuksal danışmanlik hizmeti sunulmaktadir.

Hukuk danışma hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

2 thoughts on “Hukuksal Destek

 1. Pınar on

  Merhaba..Eşimle 2. Evliligimiz eşim ilk eşine 700tl para ödüyor. Oğlu da üniversite öğrencisi olduğu için eşimi mahkemeye verdi ve 700 TL hak kazandı.Biz bu talebi temize gönderdik fakat daha sonuç gelmeden bize 6 bin42 TL banka hesabına yatması gerekli olan aksi taktirde icralık duruma düşecegimize dair bir evrak geldi.Bu insanlar sürekli huzurumuzu bozmak için bize para talebinde bulunuyorlar…Bizimle uğraşıyorlar..Ayrıca banka kıredisiyle alınan bir ev ödemeniz De var.Bukadar ödemeler gerçekten bize çok ağır geliyor.Ödeyecek durumda değiliz..Ogluna ödemiş olduğu parayı düşüremezmiyiz???Birde annesi De çalışıyor bir dükkan açmış fakat emekli annesinin adına..Oda oğluna yardım edebilir …eşime çok yükleniyorlar.. Lütfen bana yardımcı olun bı yol gösterin yapılacak birşeyler olmalı😭Bana yardımcı olursanız duacınız olurum rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın.

 2. SEVDA on

  Merhabalar..

  çok çaresiz olduğumdan size yazıp fikir almak istedim. yardımcı olursanız çok sevinirim.

  KONU: Nişanlım Halepçe’li Halepçe mağdurlarından, nişanlımla 17 mayıs’ta düğünümüz var. 17 gün önce nikahımızın evrakları için Kürdistan’a gitmek zorundaydı ama Türkiye Habur’dan sınır dışı edildi. En son 17 gün önce Zakho’da olduğunu biliyorum, Zakho memuru bugün çıkarmazlarsa yarın çıkarırlar demişti ama tam 17 gün geçti. Nerede tutulduğunu bilmiyorum, nerede olduğunu bilmiyorum.Sağlığı iyi mi onu da bilmiyorum. Kürdistan’ın anayasası nasıl bilmiyorum ama bir telefon açmalarına bile izin vermediklerine göre ağır. Avukat tutmak istiyorum ama nişanlım hangi bölgede nerede tutulduğunu bilmiyorum.

  Allah rızası için bana yardımcı olur. Bir avukat olarak yol gösterin ne yapmam gerekiyor.

  sağlıcakla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA sorusu : *